Olimpiada wiedzy ekonomicznej

Udział w eliminacjach okręgowych XVIII OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ - uczennicy Magdaleny Pęczek.

Olimpiada budowlana

Udział trzech uczniów w eliminacjach okręgowych XVIII OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH.

Olimpiada wiedzy technicznej

Tytuł Finalisty dla Krystiana Puchały w XXXI Olimpiadzie Wiedzy Technicznej.

Opiekun - mgr inż. Jolanta Miękina

Olimpiada wiedzy technicznej

Udział pięciu uczniów w eliminacjach okręgowych XXXI OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ.

Konkursu Wiedzy Technicznej

Tytuł Finalisty dla Tomasza Rokity IX Konkursu Wiedzy Technicznej organizowanym przez Uniwersytet Śląski dla uczniów z terenu Województwa śląskiego.

Opiekunowie: mgr inż. Elżbieta Krywult
mgr inż. Barbara Dubińska

Konkursu Wiedzy Technicznej

Udział pięciu uczniów w II etapie IX Konkursu Wiedzy Technicznej organizowanym przez Uniwersytet Śląski dla uczniów z terenu województwa śląskiego.

EUROELEKTRA

Udział trzech uczniów w eliminacjach okręgowych Olimpiady Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” organizowanej przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

TECHNIK 2005

Udział w eliminacjach centralnychprac dyplomowych: e-PROFESOR – Zintegrowany system elektroniczno - informatyczny do terapii wad mowy” oraz „Wykonanie filmu promującego Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie” w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę dyplomową w średnich szkołach technicznych („TECHNIK 2005”) organizowanym przez FSNT NOT i Przegląd Techniczny.

Mikroprofesor

VIII miejsce w ogólnopolskim konkursie Informatycznym MIKROPROFESOR 2005 - Szymon Kryczka.

Opiekun - mgr inż. Jolanta Jelonkiewicz

TMMT

I miejsce w eliminacjach terenowych w kategorii: pomoc dydaktyczna, wyróżnienie w eliminacjach centralnych, w turnieju młodych mistrzów techniki (XXXVIII edycja) organizowaniu na prawach olimpiady dla młodzieży szkół ponadpodstawowych przez WKTiR oraz NOT, temat pracy: „Wykonanie filmu promującego Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie” - Krzysztof Kamiński.

Opiekun - mgr inż. Barbara Dubińska
Konsultant - mgr Anna Śpiewkowska

E - dziennik
logo dziennika elektronicznego Vulcan