15 kwietnia 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Marszu Nadziei – wydarzeniu promującym ideę wsparcia i solidarności z pacjentami częstochowskiego hospicjum.
Miło nam poinformować, że za pomysłowość i przygotowanie strojów zdobyliśmy III miejsce w konkursie na najlepsze przebranie. To wyróżnienie jest efektem zaangażowania i kreatywności naszej niezawodnej ekipy wolontariuszy.
Gratulujemy!
SKW
































