26 czerwca o godzinie 9.00 w Technicznych Zakładach Naukowych w Częstochowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Wszyscy uczniowie wraz z dyrekcją, swoimi wychowawcami i całym gronem pedagogicznym zebrali się w sali gimnastycznej, by wspólnie uhonorować najzdolniejszych i najbardziej pracowitych, a także laureatów różnych konkursów i Honorowych Krwiodawców. Uroczystość ta odbyła się w radosnej atmosferze, pełnej wdzięczności za miesiące wytężonej pracy, a poprowadzili ją już po raz trzeci uczniowie z klasy 4b: Dominik Firek i Daniel Brewczyński.
Pan Dyrektor Karol Kaczmarek wręczył około czterdziestu uczniom nagrody książkowe i dyplomy uznania. Były też życzenia udanych wakacji, wspaniałych podróży i pięknych spotkań.
Spotkanie zakończyliśmy przypomnieniem, aby podczas wakacyjnych wypraw nie zapomnieć o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.
Udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu!
































