Wyniki V edycji Konkursu Informatycznego Chipset 2015

Miejsce
Punktacja
Skład grupy
Opiekun
Gimnazjum
1
65,5
Dominik Kupiński
Dominik Zakrzewski
Beata Bartocha
Gimnazjum nr 7 im. Noblistów Polskich w Rudzie Śląskiej
2
45
Marcin Badora
Wiktor Lewandowski
Paweł Włodarczyk
Zespół Szkół w Koziegłowach
3
43,7
Kamil Uchnast
Bartłomiej Leszek
Magdalena Szymankiewicz, Bożena Daszczyńska
Gimnazjum nr 5 w Myszkowie
4
42,5
Radosław Pluta
Jan Koffel
Grzegorz Nykiś
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzyznymi
5
33
Robert Żuk
Semir Sionek
Agnieszka Rudzka-Gajda
Gimnazjum nr 2 im. Ziemi Wodzisławskiej
6
32,1
Sebastian Radlak
Norbert Parys
Marzena Grajcar
Zespól Szkół im. St. Ligonia w Truskolasach
7
32
Łukasz Dróżdż
Maciej Duda
Paweł Włodarczyk
Zespół Szkół w Koziegłowach
8
30
Natasza Szymankiewicz
Krzysztof Kołodziej
Magdalena Szymankiewicz
Gimnazjum nr 5 im. Roberta Schumana Myszków
9
29,6
Maksymilian Raczyński
Patryk Grochola
Marek Klecha
Gimnazjum nr 9 w Częstochowie
10
29,4
Wojciech Szafrański
Mateusz Placek
Agnieszka Rudzka-Gajda
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
11
29
Łukasz Mazanek
Kajetan Kołodziej
Bożena Daszczyńska
Gimnazjum nr 5 im. Roberta Schumana w Myszkowie
12
27,9
Dominik Zatoń
Adrian Bialk
Renata Osuchowska
Gimnazjum im. J. Korczaka w Blachowni
13
26,6
Nikodem Kupis
Bartosz Durczok
Agnieszka Rudzka-Gajda
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
14
26
Krystian Jośko
Daniel Ręczmin
Bartłomiej Antczak
Zespół Szkół w Przystajni
15
25,6
Piotr Ucieklak
Konrad Gil
Iwona Gradzik
Zespół Szkół Publicznych nr 2 im. Jana Pawła II - Gimnazjum nr 2 w Myszkowie
16
23,6
Jakub Skuza
Aleksander Frymus
Tomasz Dudek
Publiczne Gimnazjum SPSK im. Św. Józefa w Częstochowie
17
21,4
Aleksandra Kita
Wiktoria Szumera
Urszula Muszalska
Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Poczesnej
18
20,5
Jacek Buksiński
Jakub Wachelka
Grzegorz Nykiś
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
19
15,6
Kacper Cała
Dawid Kierat
Bartłomiej Antczak
Zespół Szkół w Przystajni
20
13,6
Marcin Huras
Kacper Dworak
Bożena Daszczyńska
Gimnazjum nr. 5 im. Roberta Schumana w Myszkowie
21
nieobecni
Mariusz Pyrk
Piotr Kruszyński
Agnieszka Rudzka-Gajda
Gimnazjum nr 2 im. Ziemi Wodzisławskiej

Szukaj



Styczeń 2020

Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kategorie