Wyniki IV edycji Konkursu Informatycznego Chipset 2014

Miejsce
Punktacja
Skład grupy
Opiekun
Gimnazjum
1
64,67
Łukasz Mikołajczyk
Mateusz Szymczyk
Karolina Przybył
Zespół Szkół we Wrzosowej
2
57,35
Dominik Zakrzewski
Dominik Kupiński
Beata Bartocha
Gimnazjum nr7 w Rudzie Śląskiej
3
52,55
Kamil Grabiszewski
Marcin Badora
Paweł Włodarczyk
Zespół Szkół w Koziegłowach
4
50,55
Leon Pawlik
Bartosz Rajczyk
Bogusław Nowak
Gimnazjum im. Sw. Jana de La Salle w Częstochowie
5
46,27
Grzegorz Kita
Mateusz Czerny
Anna Chruścicka
Gimnazjum im. A. Osieckiej w Kamienicy Polskiej
6
43,48
Kamil Brzeziński
Andrzej Niwiński
Zbigniew Hermanowicz
Gimnazjum im. Tadeusza Jarmundowicza Szczekociny
7
40,65
Paweł Basoń
Konrad Koźmiński
Zbigniew Hermanowicz
Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
8
39,10
Szymon Miler
Grzegorz Bryk
Marian Gołąbowski
Gimnazjum Nr 2 Radzionków
9
35,80
Patryk Kuta
Aleksander Krotecki
Zbigniew Hermanowicz
Gimnazjum im.ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
10
35,67
Damian Ujma
Dawid Napora
Karolina Przybył
Zespół Szkół we Wrzosowej
11
32,02
Radosław Pluta
Jan Koffel
Grzegorz Nykiś
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Częstochowie
12
31,14
Maciej Wiśniewski
Emil Kowalczyk
Zbigniew Hermanowicz
Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
13
31,12
Jacek Wieczorek
Konrad Gil
Iwona Gradzik
Zespół Szkół Publicznych nr 2 im.Jana Pawła II w Myszkowie Gimnazjum nr 2 w Myszkowie
14
30,21
Paweł Lelonek
Wojciech Krowicki
Zbigniew Hermanowicz
Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
15
28,28
Bartłomiej Tuczapski
Michał Ciuk
Hanka Kożuch
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Blachowni
16
25,31
Kamil Uchnast
Bartłomiej Leszek
Magdalena Szymankiewicz
Gimnazjum Nr 5 im. R.Schumana w Myszkowie
17
23,77
Piotr Nowak
Maciej Wysocki
Bogusaw Nowak
Gimnazjum im. Sw. Jana de La Salle w Częstochowie
18
22,71
Kacper Markiewicz
Hubert Cupiał
Bożena Daszczyńska
Gimnazjum nr 5 im. z Oddziałami Integracyjnymi R. Schumana w Myszkowie
19
18,53
Krzysztof Ciura
Maciej Masłoń
Tomasz Dudek
Publiczne Gimnazjum SPSK im. Św. Józefa Częstochowa
20
15,78
Hubert Popczyk
Kamil Rajczykowski
Zbigniew Hermanowicz
Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
21
15,53
Aleksander Starczewski
Karol Psiuk
Tomasz Dudek
Publiczne Gimnazjum SPSK im. Św. Józefa w Częstochowie
21
14,59
Kamil Górka
Mateusz Ernst
Marek Klecha
Gimnazjum nr 9 w Częstochowie

Szukaj



Lipiec 2018

Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Kategorie