Wyniki I edycji Konkursu informatycznego Chipset 2011

Miejsce
Punktacja
Skład grupy
Opiekun
Gimnazjum
1
29,5
Katarzyna Białas
Jakub Pamuła
Rajmund Czechowski
Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie
2
26,75
Amadeusz Wach
Mikołaj Grabara
Jakub Kościelny
Gimnazjum nr 14 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie
3
25,75
Sebastian Dzięcioł
Dariusz Pisula
Iwona Chałaszczyk
Gimnazjum nr 17 w Częstochowie
4
24,5
Aleksandra Radlak
Katarzyna Kopcik
Jakub Kościelny
Gimnazjum nr 14 im. Królowej Jadwigi
5
21,5
Karol Jasiński
Michał Gruszka
Bożena Daszczyńska
Gimnazjum nr 5 im. Roberta Schumana Myszków
6
20
Jakub Sołtysiak
Adrian Owczarek
Grzegorz Nykiś
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi Częstochowa
7
19,73
Krzysztof Kycia
Piotr Bednarczyk
Paweł Włodarczyk
Zespół Szkół w Koziegłowach, Gimnazjum nr 1
8
19
Jakub Fleites-Jończyk
Marcin Magac
Bogusław Nowak
Gimnazjum im. św. Jana de La Salle
9
17,25
Kuba Szczepanik
Kamil Szwed
Hanka Kożuch
Gimnazjum im. Janusza Korczaka Blachownia
10
14,75
Natan Kowalski
Maciej Greń
Bożena Daszczyńska
Gimnazjum nr 5 im. Roberta Schumana Myszków
11
11,3
Maciej Kupczak
Małgorzata Raźniak
Gimnazjum w Kłomnicach
12
10,25
Angelika Nowak
Martyna Gajda
Grzegorz Nykiś
Gimnazjum nr 17 Częstochowa
13
8,75
Bartosz Duda
Wojciech Miśta
Magdalena Szymankiewicz
Gimnazjum nr 5 im. Roberta Schumana Myszków
14
7,75
Michał Wrzosowski
Krystian Kulasek
Urszula Muszalska
Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego Poczesna
14
7,75
Klaudia Górniak
Maciej Wywiał
Anna Włodarczyk
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza Starcza
15
6,75
Michał Berg
Piotr Koziński
Bartłomiej Antczak
Zespół Szkół w Przystajni
15
6,75
Mateusz Brzęczek
Kamil Księżarek
Sławomir Parkitny
Gimnazjum im. St. Staszica w Pankach
16
6
Piotr Lipowski
Jakub Nowak
Bogusław Nowak
Gimnazjum im. św. Jana De la Salle Częstochowa
17
4
Chrzęstek Damian
Szymon Klecha
Dariusz Błaut
Zespół Szkół im. Synów Pułku - Gimnazjum

Szukaj



Wrzesień 2020

Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Kategorie